| | |                      | | |
Logo_HCHS
     
Slezská hokejová liga
Hokejová FUN liga Orlová
zobrazit : Výchozí HCHS

1.kolo

HC Javorový
HC Javorový
9
K1 so 16.09.2023
Malá Werk Aréna Třinec
19:00
1
HC Nebory
HC Nebory
 

2.kolo

HC Javorový
HC Javorový
3
K2 so 23.09.2023
Werk Aréna Třinec
17:00
5
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
HC Legio
HC Legio
1
K2 so 23.09.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
9
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
6
K2 so 23.09.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
4
HC Nebory
HC Nebory
 

3.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
6
K3 so 30.09.2023
Werk Aréna Třinec
17:00
0
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
3
K3 so 30.09.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
5
HC Warriors
HC Warriors
HC Javorový
HC Javorový
4
K3 so 30.09.2023
Werk Aréna Třinec
19:00
0
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
HC Legio
HC Legio
4
K3 so 30.09.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
6
HC Kozubová
HC Kozubová
 

4.kolo

HC Nebory
HC Nebory
14
K4 so 07.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
16:30
0
HC Warriors
HC Warriors
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
4
K4 so 07.10.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
3sn
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
HC Kozubová
HC Kozubová
2
K4 so 07.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
18:30
3
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
1
K4 so 07.10.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
7
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
 

5.kolo

HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
2
K5 so 14.10.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
7
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
HC Nebory
HC Nebory
6
K5 so 14.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
19:15
5sn
HC Legio
HC Legio
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
2
K5 so 14.10.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
3
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
HC Warriors
HC Warriors
0
K5 so 14.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
21:15
11
HC Javorový
HC Javorový
 

6.kolo

HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
1
K6 so 21.10.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
4
HC Warriors
HC Warriors
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
4
K6 so 21.10.2023
Werk Aréna Třinec
18:15
0
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
5
K6 so 21.10.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
1
HC Legio
HC Legio
HC Nebory
HC Nebory
5
K6 so 21.10.2023
Werk Aréna Třinec
20:15
2
HC Kozubová
HC Kozubová
 

7.kolo

HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
3
K7 so 28.10.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
4
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
HC Kozubová
HC Kozubová
5
K7 so 28.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
18:15
4sn
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
2
K7 so 28.10.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
3
HC Javorový
HC Javorový
HC Nebory
HC Nebory
2
K7 so 28.10.2023
Malá Werk Aréna Třinec
20:15
3
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
 

8.kolo

HC Javorový
HC Javorový
4
K8 so 04.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
16:00
3
HC Legio
HC Legio
HC Warriors
HC Warriors
6
K8 so 04.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
18:00
1
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
2
K8 so 04.11.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
3
HC Kozubová
HC Kozubová
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
9
K8 so 04.11.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
1
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
 

9.kolo

HC Kozubová
HC Kozubová
5
K9 so 11.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
17:30
4sn
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
5
K9 so 11.11.2023
Zimní stadion Karviná
19:00
6sn
HC Nebory
HC Nebory
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
5
K9 so 11.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
19:30
1
HC Javorový
HC Javorový
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
6
K9 so 11.11.2023
Zimní stadion Karviná
21:00
0
HC Legio
HC Legio
 

10.kolo

HC Legio
HC Legio
1
K10 so 18.11.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
7
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
HC Nebory
HC Nebory
3
K10 so 18.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
20:00
0
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
8
K10 so 18.11.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
2
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
HC Kozubová
HC Kozubová
4
K10 so 18.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
22:00
1
HC Warriors
HC Warriors
 

11.kolo

HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
2
K11 so 25.11.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
5
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
HC Kozubová
HC Kozubová
2
K11 so 25.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
18:15
4
HC Javorový
HC Javorový
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
3
K11 so 25.11.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
4sn
HC Legio
HC Legio
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
15
K11 so 25.11.2023
Malá Werk Aréna Třinec
20:15
1
HC Warriors
HC Warriors
 

12.kolo

HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
1
K12 so 02.12.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
7
HC Nebory
HC Nebory
HC Warriors
HC Warriors
3
K12 so 02.12.2023
Werk Aréna Třinec
18:30
4
HC Legio
HC Legio
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
4
K12 so 02.12.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
0
HC Javorový
HC Javorový
HC Kozubová
HC Kozubová
1
K12 so 02.12.2023
Werk Aréna Třinec
20:30
3
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
 

13.kolo

HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
3
K13 so 09.12.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
1
HC Warriors
HC Warriors
 

Nadstavba TOP - 1.kolo

Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
3
NT1 so 16.12.2023
Zimní stadion Karviná
18:00
0
HC Javorový
HC Javorový
 

Nadstavba DOWN - 1.kolo

HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
1
ND1 so 16.12.2023
Zimní stadion Karviná
20:00
5
HC Warriors
HC Warriors
 

Nadstavba TOP - 1.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
2
NT1 so 23.12.2023
Malá Werk Aréna Třinec
19:00
3
HC Nebory
HC Nebory
 

Nadstavba DOWN - 1.kolo

HC Kozubová
HC Kozubová
3
ND1 so 23.12.2023
Malá Werk Aréna Třinec
17:00
2sn
HC Legio
HC Legio
 

Nadstavba TOP - 2.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
7
NT2 so 06.01.2024
Malá Werk Aréna Třinec
18:00
1
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
2
NT2 so 06.01.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
5
HC Nebory
HC Nebory
 

Nadstavba DOWN - 2.kolo

HC Kozubová
HC Kozubová
4
ND2 so 06.01.2024
Malá Werk Aréna Třinec
20:00
5sn
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
2
ND2 so 06.01.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
4
HC Legio
HC Legio
 

Nadstavba TOP - 3.kolo

HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
0
NT3 so 13.01.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
5k
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
HC Nebory
HC Nebory
2
NT3 so 13.01.2024
Malá Werk Aréna Třinec
20:15
3
HC Javorový
HC Javorový
 

Nadstavba DOWN - 3.kolo

HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
5
ND3 so 13.01.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
3
HC Kozubová
HC Kozubová
HC Warriors
HC Warriors
3
ND3 so 13.01.2024
Malá Werk Aréna Třinec
18:15
5
HC Legio
HC Legio
 

Nadstavba TOP - 4.kolo

HC Javorový
HC Javorový
4
NT4 so 20.01.2024
Werk Aréna Třinec
16:00
0
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
2
NT4 so 20.01.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
1sn
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
 

Nadstavba DOWN - 4.kolo

HC Warriors
HC Warriors
4
ND4 so 20.01.2024
Werk Aréna Třinec
18:00
5sn
HC Kozubová
HC Kozubová
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
4
ND4 so 20.01.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
7
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
 

Nadstavba TOP - 5.kolo

Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
8
NT5 so 27.01.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
4
HC Nebory
HC Nebory
HC Javorový
HC Javorový
2
NT5 so 27.01.2024
Werk Aréna Třinec
20:45
1
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
 

Nadstavba DOWN - 5.kolo

HC Warriors
HC Warriors
6
ND5 so 27.01.2024
Werk Aréna Třinec
18:45
3
HC Horní Suchá
HC Horní Suchá
HC Legio
HC Legio
8
ND5 so 27.01.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
1
HC Lavina Těrlicko
HC Lavina Těrlicko
 

Čtvrtfinále - 1.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
4
CF1 so 03.02.2024
Malá Werk Aréna Třinec
17:00
5
HC Warriors
HC Warriors
HC Nebory
HC Nebory
9
CF1 so 03.02.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
2
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
HC Javorový
HC Javorový
13
CF1 so 03.02.2024
Malá Werk Aréna Třinec
19:00
1
HC Legio
HC Legio
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
4
CF1 so 03.02.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
2
HC Kozubová
HC Kozubová
 

Čtvrtfinále - 2.kolo

HC Legio
HC Legio
0
CF2 so 10.02.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
3
HC Javorový
HC Javorový
HC Kozubová
HC Kozubová
2
CF2 so 10.02.2024
Malá Werk Aréna Třinec
18:15
4
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
HC Warriors
HC Warriors
0
CF2 so 10.02.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
6
VHK Rytíří Nýdek
VHK Rytíří Nýdek
HC Albrechtice Aliens
HC Albrechtice Aliens
2
CF2 so 10.02.2024
Malá Werk Aréna Třinec
20:15
6
HC Nebory
HC Nebory
 

Čtvrtfinále - 3.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
3
CF3 so 17.02.2024
Werk Aréna Třinec
17:30
0
HC Warriors
HC Warriors
 

Semifinále - 1.kolo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
10
SF1 so 24.02.2024
Zimní stadion Karviná
20:15
2
HC Nebory
HC Nebory
HC Javorový
HC Javorový
1
SF1 so 24.02.2024
Zimní stadion Karviná
22:00
4
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
 

Semifinále - 2.kolo

Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
2
SF2 so 02.03.2024
Zimní stadion Karviná
18:00
5
HC Javorový
HC Javorový
HC Nebory
HC Nebory
3
SF2 so 02.03.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
2sn
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
 

Semifinále - 3.kolo

HC Javorový
HC Javorový
2
SF3 so 09.03.2024
Zimní stadion Karviná
20:30
3sn
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
5
SF3 so 16.03.2024
Zimní stadion Karviná
20:00
1
HC Nebory
HC Nebory
 

O 3. místo

HC Javorový
HC Javorový
4
O3 so 30.03.2024
Werk Arena
14:00
5
HC Nebory
HC Nebory
 

O 3. místo

VHK Rytíři Nýdek
VHK Rytíři Nýdek
5
FIN so 30.03.2024
Werk Arena
16:30
3
Dynamo Havířov
Dynamo Havířov
Kxx - kolo, PZ - přípravný zápas
© 2017 Charlie Birch | Veškerý materiál je ve vlastnictví HC Horní Suchá