datum : 2023/10/20 - 21:53 | napsal : M.Chlup | kategorie : HCHS
HFLO: HC Horní Suchá vs HC Vampires

V pondělí jsme se v HFLO utkali v rámci 5.kola s Vampires HockeyTeam. Vampýrům se v aktuálním ročníku příliš nedaří a od počátku sezóny ještě nebodovali. Dalo se předpokládat, že o první body se budou snažit obrat nás. Z důvodu pozdního nástupu brankáře Vampires jsme první třetinu začínali přesilovou hrou, kterou Milan Kubica střelou od modré využil. I když jsme se snažili v následných minutách tlačit a navýšit skóre, Vampýři nás nepouštěli do žádných vyložených šancí. Druhá třetina začala chybami na obou stranách a následným využitím šancí, kdy za nás skórovala letošní posila Jirka Kamýček a před druhou přestávkou ještě navýšil skóre na 3:1 Petr Macko. Vampýrům se povedl vstup do třetí třetiny a snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině nebyl k vidění příliš pohledný hokej, oba týmy se snažily neudělat chybu. V poslední minutě zápasu si po úniku připsal svou prémierovou letošní trefu náš sváteční střelec Péťa Slováček a tím pojistil výhru 4:2.

Tímto zápasem jsme uzavřeli první třetinu základní části a upevnili si druhé místo za HC Legio, na které ztrácíme 1 bod.

HC Horní Suchá : HC Vampires 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: Kubica M. (Gebauer), Kamýček (bez asistence), Macko(Kubica M.), Slováček(Kamýček, Valocký)